Advertisement
Advertisement

Počasie

Predpoved pocasia :: www.meteo.sk

Slovensko

Reklama Google

Partnerské weby Tlačiť

Partnerské weby www.interesting-slovakia.eu:

OK business, s.r.o. - obchodně poradenská firma. Její činnost se zaměřuje na průzkumy trhu, marketingové a obchodní poradenství, mystery shopping a internetový marketing. Společnost OK business, s.r.o. provozuje internetové obchody a dva firemní blogy.

Ráj-šití.cz - jde o internetový obchod s potřebami pro šití a pro celou domácnost. Sortiment tvoří šicí stroje, overlocky, coverlocky a vyšívací stroje známých značek Lucznik, Bernina, Janome, Zetina, Brother. Pro šicí stroje a overlocky prodáváme příslušenství. Dále prodáváme domácí spotřebiče (vysavače, grily,…), mandly a knihy. Na stránkách Ráj-šití.cz je i spousta zajímavých článků především ze světa šití.

OK-obchod.cz - tento internetový obchodní dům nabízí široký sortiment zboží pro domácnost, zahradu, dílnu, počítač, kancelář a volný čas. Zboží nabízíme v patrech internetového obchodního domu. V jednotlivých patrech převažuje elektronika, víno, audio-video technika, GPS navigace, počítače, pc hry, zdraví, sport, hračky, digitální fotoaparáty, mobilní telefony, parfémy, dům, dílna, zahrada, hodiny, šperky, šicí stroje, overlocky. Nabízíme prodej na výhodné splátky s krátkými dodacími lhůtami, dopravou až do domu, a různými akcemi. Na stránkách uveřejňujeme i zajímavé články, které se zabývají sortimentem z jednotlivých oddělení našeho internetového obchodu.

Lucznik.cz - další činností společnosti OK business, s.r.o. je prodej šicích strojů. Lucznik.cz je stránka zastoupení polské značky Lucznik pro ČR a SR. Na této stránce představujeme moderní šicí stroje, overlocky, mini-overlocky a příslušenství značky Lucznik. Ke každému šicímu stroji, overlocku a dalšímu zboží zde prezentovanému jsou zpracovány podrobné články se zajímavými informacemi o nové modelové řadě, která nad ostatní vyniká skvělým poměrem kvalita-cena.

OK blog - je blog společnosti OK business, s.r.o. o jejích aktivitách. Na tomto blogu naleznete články z oblasti marketingu, internetového prodeje, šicích strojů a overlocků.

ALFA-PROJ - je tradiční český výrobce zbraní. Dodáváme revolvery, pistole, flobertky, karabiny, plynovky, vzduchovky, pouta a další zbraně, náboje, příslušenství. Výhradní zastoupení UMAREX pro ČR. On line prodej. Akce, slevy, garance, poradenství.

Ab obchod - je slovenský internetový obchodní dům, který nabízí zboží pro kancelář a domácnost. Nabízíme knihy, hračky, kopírky, tiskárny, spotřebák, tonery, šicí stroje, overlocky, počítačky bankovek, laminovačky, domácí spotřebiče, audio-video, křišťál, zájezdy, hry, stavebnice, panenky, DVD.

ZH bren - zaměřuje se na technické zabezpečení prodeje šicích strojů a poskytuje záruční a pozáruční technické opravy šicích strojů.

Sici-stroj.cz je blog pro všechny zájemce o šití, šicí techniky a šicí stroje. Je určen pro ty co hledají odpověď k vývoji a historii šicího stroje, overlocku, coverlocku a o světě šití a jeho vývoji v současnosti, kteří chtějí mít přehled o značkách a novinkách na trhu nebo si vyměnit zkušenosti z oblasti šití. Na blogu Šicí-stroj.cz najdete mnoho článků o problematice šití zaměřených na téma domácí šicí stroj, odpovědi na možné potíže nebo radu jak na to. Navštivte Sici-stroj.cz a dočtěte se více!

ALBION Group, a.s. - bazény, zastřešení a vířivé vany - největší výrobce bazénů a zastřešení v Evropě. Jedná se o ryze českou firmou působící na trhu již téměř 20 let, která je garancí té nejvyšší kvality bazénů a zastřešení za přiměřenou cenu. Za dobu své působnosti již nainstalovali několik desítek tisíc bazénů a zastřešení. Společnost ALBION Group, a.s. nabízí i široký sortiment vířivých van. Vířivé vany mnoha modelových řad uspokojí přání i těch nejnáročnějších klientů. Mezi vířivé vany v sortimentu této společnosti patří i vířivky značky Jacuzzi - značky, která dala vířivkám jméno.

Robotické vysavače, trezory – OK produkt.cz

Šijacie stroje - špecializovaný internetový obchod zameraný na šijacie stroje, overlocky, coverlocky, vyšívacie stroje a príslušenstvo k ním. Široký sortiment značiek Lucznik, Janome, Brother a Zetina je doplnený o mangle a žehliace lisy.